Inzerát bol vymazaný.
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Škoda Scala
- TOP - [2.8. 2026]Škoda scala 1.0 TSI 85 kw
☎️0910 434 141
Kde nás nájdete? vo Svite - na začiatku pri hlavnej ceste /oproti pumpe ORLEN/
Základné údaje:
✅ r.v.: 01/2020
✅ manuálna prevodovka
✅ 180 000 km
✅ 1. majiteľ
✅ 85 kw
✅ úplná servisná história
✅ benzín
Výbava vozidla:
✅ bezkľúčové odomykan ...
10 990 €
Poprad
058 01
058 01
1954 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ŠKODA SCALA, 1,0 TSI,BENZÍN, MANUÁL, 6/2021, 156 348 KM
- TOP - [2.8. 2026]▶️ŠKODA scala, R.V.: 6/2021, 999 CM3 70KW (95 PS), 5-RÝCHLOSTNÁ MANUÁLNA PREVODOVKA, BENZÍN, 5DV., (5-MIESTNE), 156 348 KM, NÁDHERNÁ ŠEDÁ METALÍZA
➡️BEZ POISTNEJ UDALOSTI - ČISTÁ CÉBIA !
➡️ŤAŽNÉ ZARIADENIE
➡️ČISTO NOVÉ LETNÉ R16 PNEUMATIKY
➡️ČISTO NOVÉ ČIERNE R16 ELEKTRÓNY
➡️ČISTO NOVÁ ZIMN ...
11 990 €
Levice
934 01
934 01
1751 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Fábia 1.4TDI
- TOP - [2.8. 2026]Škoda Fábia 1.4TDI, Slovenské vozidlo - kupované Impa Bratislava. Tam bolo do teraz aj servisovane.
📞0911905494
🚗 ZÁKLADNÉ ÚDAJE
• Rok výroby: 2016
• Najazdené: 145 000 km
• Motor: 1.4 TDI – 66 kW
• Palivo: nafta
• EK/ TK do 7/2028
✔ sezónne prezutie na plech. Diskoch
✔ klimatizácia ...
6 999 €
Galanta
925 22
925 22
5040 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ŠKODA SCALA SPORT 1.5 TSI 110KW DSG A7
- TOP - [2.8. 2026]Značka:
Škoda
Model:
scala
Mesiac / Rok:
11 / 2019
Spresnenie:
scala 1.5 TSI Sport DSG
Palivo:
Benzín
Prevodovka:
7-st. automatická ✅
Výkon:
110 kW 150PS 🔥
Najazdené km:
157 477 km
VIN:
TMBEK7NW0L3038689
Stav:
Používané
Karoséria:
Hatchback
Pohon:
Predný
...
15 900 €
Michalovce
071 01
071 01
1022 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala 1.6 TDI Style DSG
- TOP - [2.8. 2026]🚗 Škoda scala 1.6 TDI Style DSG – Automat, TOP stav, nízka spotreba 👌
💰 Cena: 12999 €
Predám krásnu a úspornú Škodu scala vo výbave Style s automatickou DSG prevodovkou. Moderný hatchback s výbornou spotrebou, bohatou výbavou a komfortnou jazdou. Ideálne auto na každodenné jazdenie aj dlhé trasy. 🛣️ ...
12 990 €
Poprad
058 01
058 01
996 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala 1.0 TSI Ambition --- 125 000KM ---
- TOP - [2.8. 2026]Predám maximálne zachovalú SCALU 2020 s dobrým nájazdom km a výbornej výbave! Auto je maximálne zachovalé, po kompletnom servise - bez investícií!!!
-VIRTUAL COCKPIT
-LED SVIETENIE
-NAVI
-VYHRIEVANÉ SEDAČKY
-PARKOVACIE SENZORY PREDNÉ A ZADNÉ
-LANE ASSIST...
Mesiac / Rok:
1 / 2020
Spre ...
12 950 €
Ružomberok
034 01
034 01
253 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám Škoda Scala 1.0 TSI, (2023) TOP stav a výbava
- TOP - [2.8. 2026]
Predám modernú a maximálne spoľahlivú Škodu scala, rok výroby 2023, s úsporným benzínovým motorom 1.0 TSI, manuálna prevodovka.
Auto má najazdené 210 tkm, no jazdilo výhradne dlhé diaľničné trasy, vďaka čomu je motor, podvozok aj interiér v stave nového vozidla (v meste prakticky nejazdené). Kom ...
11 900 €
Košice
040 01
040 01
224 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala TSI v záruke, iba 39tis km, TOP stav
- TOP - [2.8. 2026]Predám Škoda scala 1.0 TSI (81 kW / 110 PS), r.v. 03/2022, manuál, benzín, v krásnej race blue metalíze. Nájazd len 35 000 km. Vozidlo je vo výbornom stave – jazdí a vyzerá ako nové, pravidelne servisované, stále v záruke, bez nutných investícií.
VIN: TMBER6NW4N3070411
✔️ auto kúpené na Slovensku
...
15 790 €
Bratislava
821 08
821 08
808 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
5x100 R18 Škoda Crater Kamiq 215/45 R18
- TOP - [2.8. 2026]Originalna sada škoda crater vhodna pre škoda kamiq ale pasuje aj na scala rapid fabia
Tiež vhodne pre vw t-cross polo , seat arona
Rozteč: 5x100 R18
Rozmer: 7jx18h2 et 39
Kod: 658601025
Zanovne letne pneumatiky barum bravuris 5 v rozmere 215/45 R18
4x8-8.5mm
Sada vyvažena pripravena na nahod ...
599 €
Žilina
010 01
010 01
71 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Hliníkové disky 5x100 R18 Škoda Crater - Kamiq Scala Arona
- TOP - [2.8. 2026]Zdravím, predám nepoužité, nejazdené hliníkové disky R18 originál pre Škoda Kamiq a Škoda scala ale pasujú aj na Rapid a Fábiu, ďalej na VW T-Cross a Polo, Seat Arona, Audi A1 a pod
Stredové krytky podľa potreby sú v cene
Disky neboli nikdy jazdené
Hliníkové disky 5x100 R18 org Škoda Crater
7Jx1 ...
579 €
Námestovo
029 01
029 01
176 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
DKRF, 1.0TSI, 85KW, 116PS, 69.000KM, kompletný motor
- TOP - [2.8. 2026]DKRF, 1.0TSI, 85KW, 116PS, 69.009KM, kompletne ustrojeny motor
Kód motora: DKRF
Najazd: 69.000 km (overiteľne)
Záruka 2 mesiace odo dňa kúpi
* Volkswagen Golf VII 1.0 TSI
* Volkswagen Golf Sportsvan 1.0 TSI
* Volkswagen Polo VI 1.0 TSI
* Volkswagen T-Cross 1.0 TSI
* Volkswagen T-Roc 1.0 TSI
* SE ...
1 400 €
Spišská Nová Ves
052 01
052 01
195 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala 1.0 TSI Ambition, Pôvodný lak, 134 155km, SR
- TOP - [2.8. 2026]---možný odpočet DPH---
---možný Leasing od 0% akontácie---
TECHNICKÉ ÚDAJE: R.V.: 09/2020, 999CM3, 85KW (116PS), M6, BENZÍN, EURO 6, 5 DV., (5-MIESTNE), 134 155km, Biela,
VIN: TMBER6NW5M3007624
SPOTREBA VOZIDLA (L/100KM):V MESTE: 6.4, MIMO MESTA: 4.2, KOMBINOVANÁ: 5.0
Bezpečnosť:
ABS, Air ...
11 990 €
Prešov
082 12
082 12
427 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala 1.0 TSI Essence, v Záruke, Pôv. lak, 42 310km,SR
- TOP - [2.8. 2026]---možný odpočet DPH---
---možný Leasing od 0% akontácie---
TECHNICKÉ ÚDAJE: R.V.: 06/2024, 999CM3, 70KW (95PS), M5, BENZÍN, EURO 6, 5 DV., (5-MIESTNE), 42 310km, Šedá,
VIN: TMBEP6NW0R3049597
Bezpečnosť:
ABS, Airbagy, Airbagy - počet, Alarm, ASR, Brzdový asistent, Centrálne zamykanie, Deaktiv ...
14 999 €
Prešov
082 12
082 12
606 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Elektróny Škoda Alaris - Octavia 3 facelift, R18, letná sada
- TOP - [2.8. 2026]Predám škoda elektróny, letnú sadu, disky z ľahkej zliatiny vhodné pre vw group vozidlá.
Elektróny pochadzájú z jazdeného vozidla škoda octavia 3.
3 disky majú na koncoch vizuálne ťukance/odreniny, každý jeden disk je detailne nafotený na fotkách, kozmetická vada bez akéhokoľvek vplyvu na funkčn ...
500 €
Púchov
020 01
020 01
409 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala 1.6 TDI 85 kW Style | 2020 | 81 000 km | 6-st. m
- TOP - [2.8. 2026]Predám Škodu scala Style s úsporným a spoľahlivým motorom 1.6 TDI (85 kW / 116 k) a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Vozidlo je vo veľmi dobrom technickom aj vizuálnom stave, po servisnej prehliadke, vymenený olej a filtre, nevyžaduje žiadne ďalšie investície.
Základné údaje:
* Rok výroby: 2 ...
12 490 €
Michalovce
071 01
071 01
1041 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škoda Scala 1.0TSI, 1.majiteľ 97tis km
- TOP - [2.8. 2026]Ponúkam na predaj
Škoda scala 1.0 TSI ambition
Rok výroby 1/2022
Palivo:Benzín
Prevodovka:5-st. manuálna
Výkon:70 kW
Najazdené km: 97.043
Bezpečnosť:
ABS, Airbagy, Airbag 6x, Alarm, ASR, Brzdový asistent, Centrálne zamykanie, Varovanie o vzdialenosti (BAS Plus), EBV, Systém tiesňového vol ...
11 900 €
Bánovce nad Bebravou
957 01
957 01
1554 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
ŠKODA SCALA SPORT 1.0 TSI DSG | Virtual Cockpit | 1. majiteľ
- TOP - [2.8. 2026]Ponúkame na predaj v perfektnom stave krásnu Škodu scala Sport s úsporným a spoľahlivým motorom 1.0 TSI 81 kW (110 k) v kombinácii s automatickou prevodovkou DSG.
Vozidlo je po 1. majiteľovi, pravidelne servisované a vo výbornom technickom aj vizuálnom stave. Auto je maximálne zachovalé udržiavané, ...
13 900 €
Bratislava
811 09
811 09
867 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Hliníkové disky 5x100 R16 VW Merano - Polo Fabia Rapid Scala
- TOP - [2.8. 2026]Zdravím, predám zánovné hliníkové disky R16 originál z VW Polo ale pasujú výborne aj na Škodu Fabia, Rapid, scala, Kamiq, Vw T-Cross, Seat Arona, Ibiza, Škoda Roomster, Praktik a pod
Stredové krytky podľa potreby sú v cene
Disky sú vo výbornom stave, demontovane z predvádzacieho vozidla, takmer be ...
379 €
Námestovo
029 01
029 01
213 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Hliníkové disky OE VW 5x100 7,0Jx18 ET39
- [2.8. 2026]Sada 4ks nových hliníkových diskov
* OE VW 2G7601025C
* 7x18"
* 5x100 ET 39
* stredový otvor 57,1
* vhodné Volkswagen -Taigo - T-Cross - Polo ...... skoda - scala - Kamiq - Rapid ..... Seat - Ibiza - Arona
* cena je 700,- € sada
* viac info 0944 966 865
700 €
Sabinov
083 01
083 01
23 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
⭐ Škoda Scala 1,5 tsi ❗29300 km❗ rok 2022 - v záruke
- [2.8. 2026]Ponúkam na predaj Škodu scala 1,5 TSI-110 kW 150ps, 6st.manuál s nájazdom len 29300 km !!
Elegantná čierna (Black Magic) metalíza.
Po 1.majiteľovi, ako nové kúpené v SR-10/2022.
Úplná servisná história v autor.servise Škoda.
Má predĺženú záruku na 5r. alebo 100000 km, čiže do 10/2027 v pln ...
17 299 €
Košice
040 11
040 11
17 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Ďalšia