Cena
Lokalita
Zobrazenie
Štartér Renault 8200054336
- [27.10. 2026]Predám štartér 23300AW302, 93169460, 93858918, 7711134802, 8200054336, 8200075362, 8200096510, 8200331251, 8200583014, 8200628426, M001T85681, M001T85682, M001T85981, 23300AW302, 3110067J00, D7R47, D7R49, D7R49b
20 €
Nové Zámky
941 43
941 43
17 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Klímový kompresor Renault 8200940233
- [27.10. 2026]Predám kompresor klimatizácie 7711135808, 7711497517, 8200053264, 8200309193, 8200457418, 8200678499, 8200940233, 1139027, 1140018, 1140170, 1140528, 1140554, 1140855, 8FK 351 135-051
30 €
Nové Zámky
941 43
941 43
18 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ventil preplňovania turba 1,5dci K9K
- [27.10. 2026]Predam oroiginal pouzivany ventil preplnovania turba, funkcny, neposkodeny. Povodom z motora 1,5dci K9K612, K9K626. OE cislo 8200790180
82 00 790 180 DACIA
82 00 926 308 DACIA
6000616750 FIAT
1495600Q1L INFINITI
1495600Q1M INFINITI
149563VD0A INFINITI
607 153 00 28 MERCEDES
626 153 00 28 MER ...
20 €
Košice
040 01
040 01
63 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vackovy hriadel 1,5dci K9K
- [27.10. 2026]Predam originalny, pouzivany vackovy hriadel 1,5dci K9K612, K9K626. OE cisla 8200978873
8200679572 DACIA
8200978873 DACIA
8201004849 DACIA
8201033581 DACIA
1300100Q0T MERCEDES
607 050 00 00 MERCEDES
820 097 88 73 MERCEDES
820 103 35 81 MERCEDES
A1300100Q0T MERCEDES
A607 050 00 00 MERCEDES
...
45 €
Košice
040 01
040 01
63 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Turboduchadlo 1,5dci K9K
- [27.10. 2026]Predam pouzivane, funkcne turbo pre 1,5dci K9K612, K9K626. Ma minimalnu volu. OE cisla 144116213R
6070900100 MERCEDES
607090010080 MERCEDES
6070900200 MERCEDES
607090020080 MERCEDES
A6070900100 MERCEDES
A607090010080 MERCEDES
A6070900200 MERCEDES
A607090020080 MERCEDES
144116137R renault
1 ...
140 €
Košice
040 01
040 01
53 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
alternator NISSAN , OPEL , RENAULT
- [26.10. 2026]Predam alternator na vozidla NISSAN , OPEL , renault
OE cisla
23100-7033R
NISSAN 23100-8125R
NISSAN 2310000Q3E
OPEL 1202448
OPEL 4422188
OPEL 4423900
OPEL 94419362
OPEL 95516408
OPEL 95519362
OPEL 95519884
OPEL 95521083
renault 231007328R
renault 8200854119
Pouzitie:
https://ww ...
90 €
Zvolen
960 01
960 01
33 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Renault opel vivaro , trafic talentov , movano
- [23.10. 2026]Predám klimatizacny kompresor na renault master, opel vivaro, trafic, movano 1,6 a 2,3 dci. Číslo: 8200848916B
6000620134 FIAT
6000620136 FIAT
93161911 GENERAL MOTORS
93198641 GENERAL MOTORS
95507849 GENERAL MOTORS
92600-00Q0K NISSAN
92600-0373R NISSAN
92600-1732R NISSAN
92600-3460R NISSAN
92600-364 ...
70 €
Ružomberok
034 01
034 01
87 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Kompresor klimatizace renault scenic
- [22.10. 2026]Predám nový kompresor, bol iba namontovany, remenica nam nesedela.
NISSENS 890299
5707286413252
renault
8200956574
renault
7711497391
GRAND
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
Od 2009 Do 2016
MEGANE
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
Od 2008 Do 2016
MEGANE
MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_)
Od ...
165 €
Revúca
050 01
050 01
69 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Dohodou
Ružomberok
034 01
034 01
115 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam predne smerovky na francuzke autá
- [16.10. 2026]Predam predne smerovky na Francuzke auta renault 8 asi rok 1966
Dohodou
Trnava
917 05
917 05
153 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
kryty kolies R17 original RENAULT
- [13.10. 2026]Predám 4.kusy puklice r17 original renault 8200239863,rozteč 5x108 vhodné na renault,espace 4,grand espace IV,vel satis,safrane,RX4,megane scenic II,laguna 2,kangoo II
Cena za 4.kusy poklic je 30€
Puklice vieme poslať kurierom +8€,alebo osobný odber.
Volajte na 0948305017
30 €
Stará Ľubovňa
064 01
064 01
133 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
kompresor klimatizacie scenic 3
- [12.10. 2026]plne funkcny, zachovaly
(je potrebne si skontrolovat diel podla fotky, nielen podla cisla)
• OEM číslo dielu (renault): 8200939386--A
• Model kompresora Denso: 6SEL14C
• Kód výrobcu Denso: GE447150-0023
• Typ oleja a množstvo: ND-OIL 8, objem 110 cm³ (110 ml)
• Typ chladiva: staré
GRAND
...
90 €
Revúca
050 01
050 01
78 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vstrekovač EJBR02101Z Delphi 1.5 dCi – Renault, Dacia
- [11.10. 2026]Predám POUŽITÝ, OTESTOVANÝ vstrekovač s protokolom zo skúšobnej stolice (Bosch DCI 700 / Carbon Zapp).
💶 110 € (cena platí pri výmene za starý kus)
🛡️ Záruka 6 mesiacov na mechanickú časť
📦 Posielame po celom Slovensku (kuriér / dobierka)
Pasuje do / čísla:
Nissan Micra
DACIA:LOGAN
RENAUL ...
110 €
Banská Bystrica
974 01
974 01
129 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
40 €
Nitra
951 17
951 17
96 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Repasovaná hlava valcov Renault/Nissan/Dacia 1.5 K9K 724
- [7.10. 2026]Hlava po kompletnej regenerácii, odskúšaná na tesnosť, nové ventily, nové vodidlá, nové guferá , nový vačkový hriadeľ, zafrézované sedlá ventilov, zarovnaná
Zaruka 6 mesiacov.
Cena S DPH - faktura / blocek
Kosicky (okrem Roznavy) a Presovsky kraj doprava ZDARMA.
Inne kraje doprava 15 eur
...
320 €
Prešov
080 01
080 01
190 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vstrekovacie čerpadlo Renault Laguna II 1.9 DCI 0445010087
- [7.10. 2026]volať na číslo 0951080877
v pracovné dni od 8:00 do 18. h sobota 9-12
Vstrekovacie čerpadlo renault Laguna II Scenic II 1.9 DCI 96KW 0445010087 8200659766 H8200256255 1521067JG2000
Napísané može byť v nasledovných kombináciach:
renault
8200186534, 8200 186 534, 8200-186-534
8200229004, ...
120 €
Nové Zámky
942 01
942 01
141 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
RENAULT CAPTUR II zadná čast narazníka
- [7.10. 2026]02-74
renault CAPTUR II (HF) [01/20-]
zadná čast narazníka
OEM kód:renault 850B24059R
60 €
Nitra
949 01
949 01
103 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám extrémne vzácne svetlo Sev Marschall
- [5.10. 2026]Predám extrémne vzácne svetlo Sev Marschall , jedná sa o žltú hmlovku, používala sa na rally autá v 70-80 rokoch alebo na automobily Alpine, renault 8 Gordinizl, ctiroen DS a podobne , veľmi pekný stav presne ako na foto, cena je 70 eur plus poštovné, pre viac informácií ma kontaktujte mailom alebo ...
70 €
Trenčín
911 01
911 01
173 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
RENAULT 8
- [5.10. 2026]Predám renault 8, r.v.: 1966, v krásnom stave bez hrdze. Pôvodný stav s nájazdom 66000km, veľa originálnych dielov dokúpených, treba len nahodiť, nemám čas sa mu už venovať.
Auto je riadne prihlásené.
O cene sa ešte vieme baviť osobne pri aute.
V prípade že nedvíham mobil, písať sms alebo email, ...
7 499 €
Dunajská Streda
929 01
929 01
800 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Alternátor Scenic ELT 28-5916
- [4.10. 2026]Predám tento nový alternátor.
Nevyužitý.
OEM kód:
DACIA
7711368727820036352882009605338200660057
MITSUBISHI
A4TJ0582A4TJ0581A4TJ0582ZCA004TJ0582A4TJ0582AMA004TJ0582ZCA004TJ0581A004TJ0582ZEA4TJ0582ZE
renault
8200960533820036352882006600578200660057A7711368727
NISSAN
23100-2543R
GRAND ...
190 €
Revúca
050 01
050 01
121 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Stránka: 1 2 3 Ďalšia

