W.fox
- [22.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať






Predám auto w Fox rok 2007 1.4tdi STK ek je do roku 2027 6 mesiac auto skôr na jazdu do práce lacné vozenie 4litre na 100km
Chiby auta má dosť veľkú prasklinu na čelnom skle ale dole pri strieračoch a má koróziu na predných blatníkoch ináč motor nápravy prevodovka v zachovalom stave jazdí dobre hlavne ma veľmi malú spotrebu neunikla olej nehrje sa voda drží ako má cena 950 plus nejaká dohoda auto nieje nové hovorím skôr na jazdu do práce
Chiby auta má dosť veľkú prasklinu na čelnom skle ale dole pri strieračoch a má koróziu na predných blatníkoch ináč motor nápravy prevodovka v zachovalom stave jazdí dobre hlavne ma veľmi malú spotrebu neunikla olej nehrje sa voda drží ako má cena 950 plus nejaká dohoda auto nieje nové hovorím skôr na jazdu do práce
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||