E46 coupe
- [25.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať








Zdravim, do predu upozornujem ze si treba najprv precitat text.
Na kolko som v zahranici a nemam vela casu na seba by som chcel ponuknut svoje e46 328ci(origo).
Na aute sa mi stala taka vec ze pri preradeni z 3jky som nechtiac trafil 2jku a nie 4ku a pravdepodobne sa ohli ventily, auto startuje,nepocut ani ziadne pazvuky,ide ale sa chveje. Kedze som v zahranici ako som pisal vyssie tak sa vraciam v auguste na 3tyzdne a budem mat za ulohu to dat konecne dokopy kedze za rok co auto stoji som sa k tomu nedostal.. a preto ma napadla myslienka ze ak by mal niekto zaujem a zobral by ho ako projekt alebo by chcel nieco z neho postavit tak by som bol ochotny ho predat kedze koli mojmu nedostatku casu by bolo pre mna jednoduhsie kupit druhe a jazdit nez davat tuto e46 dokopy. Len tak v skratke je to manual, s klimou, s elektrickymi sport. sitze sedackami,v elektrike,zadnymi elek.oknami atd, taka klasika. Spolujazdcove dvere su liznute na spodku od hrdze a tak isto na prednych blatnikoch su bublinky od hrdze. Dalej tecie servo a kedze dlho stoji tak treba robit brzdy a olejovy servis, preto ma napadla tato myslienka ho pustit kym sa ja vracim 8.augusta lebo za 3tyzdne toto vsetko stihnut bude nadludsky vykon. Auto je dovoz z CZ a ma normalne platne papiere na prihlasenie. Cena za ktoru by som ho bol ochotny predat je 2000€, ak je to pre niekoho vela chapem ale zas si treba uvedomit za kolko sa predavaju pojazdne kusy na ktorych aj tak treba stale nieco robit..
Ak by mal niekto zaujem tak kludne volajte, ak nedviham ozvem sa, pekny den zelam.
Na kolko som v zahranici a nemam vela casu na seba by som chcel ponuknut svoje e46 328ci(origo).
Na aute sa mi stala taka vec ze pri preradeni z 3jky som nechtiac trafil 2jku a nie 4ku a pravdepodobne sa ohli ventily, auto startuje,nepocut ani ziadne pazvuky,ide ale sa chveje. Kedze som v zahranici ako som pisal vyssie tak sa vraciam v auguste na 3tyzdne a budem mat za ulohu to dat konecne dokopy kedze za rok co auto stoji som sa k tomu nedostal.. a preto ma napadla myslienka ze ak by mal niekto zaujem a zobral by ho ako projekt alebo by chcel nieco z neho postavit tak by som bol ochotny ho predat kedze koli mojmu nedostatku casu by bolo pre mna jednoduhsie kupit druhe a jazdit nez davat tuto e46 dokopy. Len tak v skratke je to manual, s klimou, s elektrickymi sport. sitze sedackami,v elektrike,zadnymi elek.oknami atd, taka klasika. Spolujazdcove dvere su liznute na spodku od hrdze a tak isto na prednych blatnikoch su bublinky od hrdze. Dalej tecie servo a kedze dlho stoji tak treba robit brzdy a olejovy servis, preto ma napadla tato myslienka ho pustit kym sa ja vracim 8.augusta lebo za 3tyzdne toto vsetko stihnut bude nadludsky vykon. Auto je dovoz z CZ a ma normalne platne papiere na prihlasenie. Cena za ktoru by som ho bol ochotny predat je 2000€, ak je to pre niekoho vela chapem ale zas si treba uvedomit za kolko sa predavaju pojazdne kusy na ktorych aj tak treba stale nieco robit..
Ak by mal niekto zaujem tak kludne volajte, ak nedviham ozvem sa, pekny den zelam.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *