Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Auto > Náhradné diely > Inzerát č. 195963778

Zimné pneumatiky Fortuna Winter-max

- [27.9. 2026]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Zimné pneumatiky Fortuna Winter-max - 1
Zimné pneumatiky Fortuna Winter-max - 2
Zimné pneumatiky Fortuna Winter-max - 3
Značka / Model: Fortuna Winter-max A1
Rozmer: 215/50 R17 95V XL
Sezóna: Zimné (M+S)
Počet kusov: 4 ks (sada)

Meno:

Marek

Telefón:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa951 35 Nitra

Videlo:

60 ľudí

Cena:

100 €
Užívateľ
Všetky inzeráty a hodnotenie užívateľa
ObľúbenéPridať do obľúbených
SpamOznačiť zlý inzerát
Chybná kategóraOznačiť chybnú kategóriu inzerátu
VytlačiťVytlačiť inzerát
FacebookZdieľajte na Facebooku
MailOdporučiť kamarátovi
PodobnéVyhľadať podobné inzeráty

Kontaktovať inzerenta e-mailom

Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.

Vaše telefónne číslo *





Podobné inzeráty
NOVE nepouzivane zimne pneu  Arivo Winmaster ProX 225/45 r17 NOVE nepouzivane zimne pneu Arivo Winmaster ProX 225/45 r17 - [28.9. 2026]
Predam uplne NOVE nepouzivane zimne pneumatiky Arivo Winmaster Prox ARW3 225/45 r17 94V XL Cena: 60€ za 1ks (4ks za 240€) Po dohode viem priniest v Kosickom aj Presovskom kraji # gumy, gumi, pneumatiki, pnenumatiky, kolesa, pneu


60 €
Košice
040 01
75 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
225/65r16C 225/65r16C - [28.9. 2026]
NOVE 4ks zimné pneumatiky GLOBGUM 225/65R16C


150 €
Brezno
977 01
62 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Arivo Winmaster 205/55r16 NOVE zimne pneu DOT:2026 Arivo Winmaster 205/55r16 NOVE zimne pneu DOT:2026 - [27.9. 2026]
Ponukam na predaj uplne NOVE nepouzivane zimne pneumatiky Arivo Winmaster Prox ARW3 205/55 R16 91H Cena: 53€ za 1ks (4ks za 210€) Po dohode viem priniest v Kosickom aj Presovskom kraji # gumy, gumi, pneumatiki, pnenumatiky, kolesa, pneu


53 €
Košice
040 01
107 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
TRACMAX 225/45 R17 94V XL  NOVE, Nepouzite DOT:2026 TRACMAX 225/45 R17 94V XL NOVE, Nepouzite DOT:2026 - [27.9. 2026]
Ponukam na predaj uplne NOVE nepouzivane zimne pneumatiky TRACMAX 225/45 R17 94V XL Cena: 60€ za 1ks (4ks za 240€) Po dohode viem priniest v Kosickom aj Presovskom kraji # gumy, gumi, pneumatiki, pnenumatiky, kolesa, pneu


60 €
Košice
040 01
76 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zimne.pneumatiky.4ks Zimne.pneumatiky.4ks - [27.9. 2026]
Predam zimne pneumatiky 245/45 R 18 cena za vsetky 4ks


60 €
Bytča
013 55
47 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
195/55 R16 letné pneumatiky 2 kusy 195/55 R16 letné pneumatiky 2 kusy - [21.9. 2026]
4. Predám letné pneumatiky 195/55 R16, kompletná sada, značka Continental, dezén necelých 6mm. DOT0419. Možnosť poslať kuriérom. Cena je za kompletnú sadu. Mám v tomto rozmere aj zimné, zimné aj letné po dva kusy.


70 €
Bánovce nad Bebravou
957 04
88 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Zimné pneumatiky 205/60/r16 Zimné pneumatiky 205/60/r16 - [17.9. 2026]
Predám zimnú sadu pneumatiky BF goodrich 205/55/r16 sada v dobrom stave Dezen cca 6mm Cena za sadu je 60€


60 €
Kežmarok
060 01
247 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Kia Picanto predný nárazník Kia Picanto predný nárazník - [16.9. 2026]
Predám na kia picanto svetlo modrej farby,tieto náhradné diely: -predny naraznik,cena 50€ -predna kapota -predné svetlá,predne svetlo -predny blatnik -dvere predne,predne dvere -dvere zadne,zadne dvere -kufor,kufrove dvere -zadné svetlá,zadne svetlo -zadny naraznik -spätné zrkadlá,spetne z ...


50 €
Stará Ľubovňa
064 01
162 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Peugeot 206 predný nárazník+ kapota Peugeot 206 predný nárazník+ kapota - TOP - [22.9. 2026]
Predám na peugeot 206 zelenej farby,od roku výroby 2001 do roku 2007 tieto náhradné diely,ktoré máme vypísané v inzeráte. POZOR MÁME UŽ IBA TIETO DIELY: ✅-predny naraznik zelenej farby,cena 50€ ✅-predna kapota zelenej farby,cena 50€ ✅-predna maska so znakom,zelenej farby,cena 25€ ✅-predné svetl ...


50 €
Stará Ľubovňa
064 01
307 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Skoda octavia 1 Skoda octavia 1 - [10.9. 2026]
Rozpredám skodu octaviu 1 1.9tdi 300€ Prevodovka 60€ Predny naraznik 50€ Chladicova stena 30€ Predna kapota s maskou 50€ Redna naprava 30€ Zadna náprava kotucova predaná Dvere len lave zadne 25€ komplet Plechove disky 30€ zimne pneumatiky r15 Servo Riadenie 50€ Predne svetla 50€ pár Zadné svetlá fa ...


123 €
Žiar nad Hronom
966 24
339 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať


©2026 Bazoš - Inzercia, bazár Náhradné diely
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Auto celkom: 241909, za 24 hodín: 14734

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko