Fiat 127 plecharina
- [28.9. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať














Prodám nepoužitou plechařinu na Fiat 127.
Prahy kus 60€
Pravý i levý blatník MK1 , 90€/ks
Pravý blatník MK2 mám 2ks, 90€/ks
Levý blatník Fiorino uni, prvá série ce 60€/kus
Přední čelo první série 180€
Torpédo pod přední okno 110€
Zadní torpwdonorezle 40€
Prahy kus 60€
Pravý i levý blatník MK1 , 90€/ks
Pravý blatník MK2 mám 2ks, 90€/ks
Levý blatník Fiorino uni, prvá série ce 60€/kus
Přední čelo první série 180€
Torpédo pod přední okno 110€
Zadní torpwdonorezle 40€
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *